Menu główne
Menu szkoła
e-mail

Zebraliśmy ponad 1000 zł dla Tymonka!!!

W czwartek, 2 czerwca zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy na leczenie Tymona Palczarskiego, kilkumiesięcznegoo chłopca cierpiącego na siatkówczaka. W obecności Pani Aleksandry Smętek, wolontariuszki Fundacji Rycerze i Księżniczki, Pani Dyrektor Teresy Guzera oraz uczniów i pracowników Korfantego skrupulatnie policzyliśmy wrzucone do puszek pieniądze.

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że dzięki naszym uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły akcja zakończyła się wielkim sukcesem!


Zebraliśmy dokładnie 1087 zł 21 gr. dla Tymonka!

Bez Waszej pomocy, bez zaangażowania młodzieży naszego gimnazjum oraz nauczycieli nie zebralibyśmy tak dużej kwoty.

Warto przypomnieć, że zbiórkę pieniędzy rozpoczęliśmy 16 maja na zebraniach z rodzicami. Dzięki ich wielkiemu sercu i hojności mogliśmy zapełnić pierwsze puszki - skarbonki.

Cztery dni później, 20 maja została przeprowadzona Aukcja Rzeczy Cudownych. I tutaj również pozytywna reakcja członków naszej społeczności szkolnej - "cudowne rzeczy" przekazane przez nauczycieli i pracowników gimnazjum zrobiły furorę, zostały zlicytowane i sprzedane, a w efekcie kolejne pieniądze trafiły do puszek!

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w świetlicy szkolnej odbyła się wielka sprzedaż "dziecięcych przysmaków". Uczniowie, nauczyciele oraz pozostali pracownicy Korfantego mieli okazję skosztować serników, szarlotek i innych pysznych ciast domowego wyrobu. Dochód ze sprzedaży smakołyków został oczywiście przeznaczony w całości na leczenie Tymonka.


Jeszcze raz DZIĘKUJEMY !!! w imieniu własnym oraz Fundacji Rycerze i Księżniczki.Organizatorzy zbiórki
Magdalena Lyska
Grażyna Słabicka
Urszula Kilijańska

powrót