Menu główne
Menu szkoła
e-mail

Klasy trzecie w Międzybrodziu Bialskim

W dniach 23-25 maja klasy trzecie przebywały na wycieczce w Międzybrodziu Bialskim, w pięknie położonym domu wypoczynkowym "Zacisze". Młodzież poznawała walory przyrodniczo - krajoznawcze Beskidu Niskiego, przy okazji zacieśniając więzy przyjaźni podczas wspólnego spędzania wolnego czasu.

W pierwszym dniu pobytu "gwoździem programu" było ognisko z pysznymi kiełbaskami, rozmowami i śpiewami. Była także gra w siatkówkę z grupą nastolatków z Pszczyny, a o północy chóralne 100 lat! z okazji urodzin jednego z uczestników .

Kolejny dzień rozpoczął się od wyprawy na Magurkę Wilkowicką. Po powrocie dom wypoczynkowy zamienił się w salon kosmetyczny, ponieważ atrakcją wieczoru miał być komers, do którego należało się odpowiednio przygotować. Podczas wspólnej zabawy nie mogło zabraknąć tradycyjnego poloneza, a jego wykonanie dostarczyło wszystkim wiele emocji i wzruszeń. Opiekunom zakręciły się łzy w oczach, ponieważ widać było, jak bardzo ich wychowankowie zmienili się i wydorośleli w przeciągu ostatnich trzech lat.

Trzeciego, ostatniego już dnia uczestnicy wycieczki wybrali się na Górę Żar. Po powrocie do domu wypoczynkowego przyszedł czas na pakowanie i pożegnanie gościnnych gospodarzy. Wszyscy z żalem rozstawali się z pięknym miejscem, cudowną pogodą, a przede wszystkim ze swoimi kolegami i koleżankami.Opiekunowie wycieczki:
Karina Domaradzka
Beata Faszyńska-Adamczak
Grażyna Słabicka
Dariusz Szeląg

powrót