Menu główne
Menu szkoła
e-mail

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

  • Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii
    • I miejsce Krzysztof Ruminkiewicz

  • VII Rejonowy Konkurs "Europejskie Kolędowanie"
    • w kategorii "Kolędy polskie" - gimnazja
      I miejsce Magdalena Minnicka
    • w kategorii "Kolędy obcojęzyczne" - gimnazja
      I miejsce Magdalena Minnicka

  • XII Rejonowy Konkurs Mitologiczny dla Młodzieży Gimnazjalnej
    • Michał Wozniak i Tomasz Jończyk zakwalifikowali się do II etapu

  • Konkurs Miejski Języka Angielskiego
    • I miejsce Rafał Czernecki
    • III miejsce Mateusz Rzadki
    • II miejsce drużynowo

  • IX Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
    • II miejsce ex aequo Monika Wójcik, Krzysztof Ruminkiewicz

  • Konkurs Piosenki Michaela Jarego oraz Josepha Freiher von Eichendorff
    • I miejsce Magdalena Minnicka

  • Konkurs na pracę indywidualną o powstaniach śląskich
    • kategoria: prezentacja multimedialna
      • II miejsce Magdalena Minnicka
    • kategoria: praca plastyczna
      • III miejsce Natalia Gieruszewska

  • I Siemianowicki Konkurs Ortograficzny
    • III miejsce Monika Wójcik

  • Miejski Konkurs Plastyczny "Nasze dzieci w sieci"
    • I miejsce Aleksandra Kiera

  • Miejski Konkurs "To ja decyduję"
    • wyróżnienie: Aleksandra Kiera, Kamila Noga-Morańska,Sylwia Nowak, Aleksandra Jabłońska, Paweł Dailig

  • Konkurs fotograficzno-plastyczny pt. "Podróż do źródła"
    • wyróżnienie Daniel Wiekieta

  • Konkurs "Elektronika ..., to nie takie trudne" - etap rejonowy
    • VI miejsce drużynowo

  • X edycja międzyszkolnego konkursu technicznego "Elektronika..., to nie takie trudne"
    • IV miejsce drużynowo

  • XXXIV Ogólnopolski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym
    • I miejsce - drużynowo
    • II miejsce - Tomasz Steuer
    • IV miejsce - Damian Nowicki

  • XXXIV Ogólnopolski Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu okręgowym
    • II miejsce drużynowo

  • Halowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych sezonu 2010/2011
    • III miejsce dziewczęta
    • IV miejsce chłopcy

  • Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe
    • I miejsce dziewczęta
    • II miejsce chłopcy

  • Miejskie Zawody Pływackie
    • III miejsce Kamil Kuznik
    • IV miejsce Paweł Ciepliński

  • 'Cała Polska biega' - Bieg przełajowy dla gimnazjalistów z Siemianowic Śląskich
    • III miejsce Dominik Bruch

  • Międzyszkolny Turniej Piłki Siatkowej chłopców
    • IV miejsce chłopcy

  • Lekkoatletyczna Gimnazjada
    • bieg na dystansie 100m - III miejsce - Kinga Łata
    • bieg na dystansie 300m - I miejsce - Adrian Wyrwał
    • bieg na dystansie 1000m - I miejsce - Patryk Piątek
    • bieg na dystansie 1000m - II miejsce - Jerzy Badura
    • pchnięcie kulą 5kg - II miejsce - Kamil Kuźnik

powrót