Menu główne
Menu szkoła
e-mail

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

  • "Jan Paweł II - osoba i dzieło" - konkurs miejski
    • I miejsce - Klaudia Fabijaniak
    • III miejsce - Angelika Olszewska

  • Konkurs "Z taktem i uśmiechem"
    • Grand Prix i I miejsce - koło teatralno-filmowe "Szansa"

  • X Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych - etap miejski
    • IV miejsce ex aequo - Monika Wójcik, Joanna Podgórska

  • Konkurs Międzyszkolny "Siemianowice Śląskie - miasto Wojciecha Korfantego"
    • I miejsce drużynowo - Dawid Jaskólski, Mateusz Nowakowski, Krzysztof Uciecha

  • XXII Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
    • II miejsce (w kat. 13-21 lat) - koło teatralno-filmowe "Szansa"

  • III Regionalny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii
    • wyróżnienia - Kinga Tabała, Joanna Podgórska, Monika Wójcik

  • Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap powiatowy
    • I miejsce - Marcin Sakwa
    • IV miejsce - Kamil Stencel
    • II miejsce drużynowo - Marcin Sakwa, Kamil Stencel, Michał Woźniak

  • Konkurs filmowy "Fajne typy łamią stereotypy"
    • III miejsce - koło teatralno-filmowe "Szansa"

  • "Miłosz w Bytomiu" - konkurs wojewódzki
    • II miejsce (kategoria plastyczna) - Agnieszka Lorenc

  • "Mamo Tato przez niepalenie spełniasz moje marzenia" (szczebel powiatowy)
    • III miejsce - Grzegorz Schackemy i Marcin Sakwa

  • "Sportowa bitwa na wiedzę" (szczebel miejski)
    • IV miejsce

  • "Ja i moje marzenia" (szczebel miejski)
    • wyróżnienie - Patrycja Ponichtera

  • "III Konkurs Piosenki Michaela Jarego oraz Josepha Freiherr von Eichendorff" (szczebel miejski)
    • III miejsce - Patrycja Jańczyk i Karolina Kowalska

  • Turniej "Szóstek" Piłkarskich o Mistrzostwo Szkół Gimnazjalnych
    • I miejsce - Patryk Warwas, Dawid Skorupa, Mateusz Rurański, Dawid Śliwiński, Patryk Rudziński, Adrian Papaj, Robert Badura i Mateusz Filip.
    • Tytuł "Najlepszy strzelec turnieju" - Dawid Skorupa

  • Finały Halowych Mistrzostw Polski juniorek młodszych
    • II miejsce - drużyna dziewcząt

  • "Sztafetowe Biegi Przełajowe" (szczebel rejonowy)
    • IV miejsce - dziewczęta

  • "Sztafetowe Biegi Przełajowe" (szczebel miejski)
    • II miejsce dziewczęta
    • V miejsce chłopcy

powrót