Menu główne
Menu szkoła
e-mail

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

  • Regionalny Konkurs Fotograficzny "Śląskie Zabytki Techniki w Obiektywie"
    • III miejsce - Monika Bilska

  • Mały OKR 2013 - Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
    • I miejsce w eliminacjach miejskich - Mateusz Nowakowski

  • XII Edycja Konkursu "Elektronika - to nie takie trudne"
    • VI miejsce drużynowo - zakwalifikowanie się do etapu rejonowego
    • X miejsce drużynowo - w regionie

  • Ogólnopolski Turniej BRD - okręg
    • VI miejsce drużynowo
    • III miejsce indywidualnie - Marcin Sakwa

  • Ogólnopolski Turniej BRD - powiat
    • I miejsce drużynowo
    • II miejsce indywidualnie - Patryk Kucharski
    • III miejsce indywidualnie - Marcin Sakwa

  • IX Rejonowy Turniej Trójmagiczny - "Prawdziwa Magia To Literatura"
    • II miejsce w kategorii strój i prezentacja Michał Podgórski i Dawid Chojnacki

  • Regionalny Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej
    • wyróżnienie - Monika Bilska i Natalia Koczorowska

  • Regionalny Turniej Fantasy i Fantastyki Naukowej (Jak Feniks z popiołów) - VI edycja
    • IV miejsce w finale konkursu

  • Gimnazjada Lekkoatletyczna dla Siemianowickich szkół
    • II miejsce Patryk Gawenda - skok w dal
    • II miejsce Patryk Warwas - bieg na 100m

  • Rejonowe Zawody Śląskiej Ligi Orlików w Piłce Nożnej Chłopców
    • III miejsce

  • Mistrzostwa Siemianowic Śląskich szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców
    • I miejsce

  • "Święta Bożego Narodzenia" - etap miejski - Wystawa prac uczniów w Parku Tradycji
    • KARTKA ŚWIĄTECZNA
      Wyróżnienia: - Dawid Skrodzki IIc, Sandra Szafarczyk IIa, Sandra Michalak IIIa
    • BOMBKA CHOINKOWA
      Wyróżnienia: - Weronika Pawlik Ib, Dawid Skrodzki IIc, Krzysztof Uciecha IIc
    • ANIOŁEK
      Wyróżnienia: - Nicoll Wieczorek Ia, Barbara Nowaczyk Ia, Mateusz Przybyła IIb

  • Rejonowy Konkurs Teatralny "PROFORMA"
    • VI miejsce - koło teatralno-filmowe "Szansa"

  • "Ja i moje marzenia" - etap miejski (wystawa pokonkursowa w Willi Fitznera)
    • Wyróżnienie - Natalia Milczarek Ib

  • Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców - szczebel miejski
    • III miejsce drużynowo - dziewczęta
    • IV miejsce drużynowo - chłopcy

  • Tenis stołowy - Drużynowe Mistrzostwa Siemianowic Śląskich - szczebel miejski
    • IV miejsce drużynowo - chłopcy
    • III miejsce indywidualnie - Krystian Widuch IIIb

  • XIV Rejonowy Konkurs Mitologiczny dla Młodzieży Gimnazjalnej
    • Monika Bilska i Michał Podgórski z klasy Ia - zakwalifikowali się do finału

powrót