Menu główne
Menu szkoła
e-mail

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

  • I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Zagłębie kraina bajek, podań, legend"
    • Wyróżnienie - Adriana Bereś

  • Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Siemianowicach Śląskich
    • I miejsce drużynowo - Monika Bilska, Dawid Jaskólski, Mateusz Nowakowski

  • III edycja Konkursu Międzyszkolnego "Siemianowice Śląskie - miasto Wojciecha Korfantego"
    • I miejsce drużynowo - Monika Bilska, Dawid Jaskólski, Mateusz Nowakowski

  • Konkurs na najlepszą prezentację multimedialną "Znajdź właściwe rozwiązanie" (etap rejonowy)
    • III miejsce - Adam Schackemy

  • Gimnazjada Lekkoatletyczna
    • I miejsce na dystansie 300 m - Kamil Świder
    • I miejsce w pchnięciu kulą - Mateusz Barchański

  • Miejskie mistrzostwa szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców rocznik 1998 i młodsi
    • III miejsce

  • Gra terenowa "Kryptonim Rzęsa"
    • III miejsce drużynowo - Monika Bilska, Michał Podgórski, Danuta Witkowska, Piotr Podgórski

  • Tour de Kapsel
    • II miejsce - Nicoll Wieczorek
    • V miejsce - Patryk Kucharski

  • Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
    • III miejsce drużynowo
    • II miejsce indywidualnie - Denis Kohut
    • VI miejsce indywidualnie - Patryk Kucharski
    • XII miejsce indywidualnie - Natalia Milczarek

  • Konkurs plastyczny "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym"
    • laureat Olaf Świątek

  • Regionalny Konkurs Wiedzy o USA
    • III miejsce - Dawid Chojnacki
    • V miejsce ex aequo - Natalia Koczorowska, Michał Podgórski

  • I Siemianowicki Konkurs Ortograficzny z Języka Angielskiego
    • III miejsce - Dawid Chojnacki

  • Rejonowe Mistrzostwa Gimnazjów w Szachach
    • V miejsce indywidualnie - Karol Naczyński
    • V miejsce drużynowo - Karol Naczyński, Artur Brzeziński, Łukasz Łaszczyk

  • Eliminacje Rejonowe Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym
    • III miejsce drużynowo - Kamil Książka, Dominik Świech, Dawid Kubica

  • IV Siemianowicki Konkurs Ortograficzny
    • III miejsce - Natalia Koczorowska

  • "Festiwal Meritum Wizji" - Konkurs Piosenki Polskiej
    • I miejsce - Karolina Kowalska

  • "Międzynarodowy Dzień Liczby Pi" - Konkurs "PoPisz się logicznym myśleniem"
    • I miejsce - Barbara Nowaczyk i Nicoll Wieczorek
    • II miejsce - Dawid Chojnacki i Michał Podgórski

  • "Międzynarodowy Dzień Liczby Pi" - Konkurs literacki "Pisz na piatkę"
    • I miejsce - Mateusz Nowakowski
    • II miejsce - Renata Skiendziel

  • "Międzynarodowy Dzień Liczby Pi" - Konkurs multimedialny "Albert Einstein - wielki naukowiec"
    • II miejsce - Paulina Muszała

  • "Międzynarodowy Dzień Liczby Pi" - Konkurs plastyczny "Karykatura Alberta Einsteina"
    • II miejsce - Krzysztof Uciecha
    • III miejsce - Tomasz Urbaniak

  • Szachowe mistrzostwa Siemianowic dla młodzieży gimnazjalnej
    • II miejsce drużynowo - Karol Naczyński, Artur Brzeziński
    • III miejsce indywidualnie - Karol Naczyński
    • V miejsce indywidualnie - Artur Brzeziński

  • Regionalny Wokalny Konkurs Walentynkowy "Love Song"
    • Finalistki - Paulina Mikołajczyk, Karolina Kowalska

  • XIII Edycja Konkursu "Elektronika - to nie takie trudne"
    • etap międzyszkolny - VII miejsce drużynowo - Paweł Czop, Daniel Fijałkowski
    • etap regionalny - VIII miejsce drużynowo - Paweł Czop, Daniel Fijałkowski

  • Międzyszkolny Konkurs "Siemianowice - moje miasto": KONKURS NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ "SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE WCZORAJ I DZIŚ"
    • I miejsce - Monika Bilska
    • II miejsce - Karol Naczyński

  • Międzyszkolny Konkurs "Siemianowice - moje miasto" KONKURS PLASTYCZNY "SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE"
    • I miejsce - Daria Holewik
    • II miejsce - Krzysztof Uciecha
    • III miejsce - Paulina Muszała

  • Międzyszkolny Konkurs "Siemianowice - moje miasto" KONKURS WIEDZY NA TEMAT SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH
    • I miejsce ex aequo - Monika Bilska i Mateusz Nowakowski
    • III miejsce - Monika Michalak

  • Mistrzostwa Siemianowic w piłce ręcznej chłopców
    • IV miejsce

  • X Wojewódzki Konkurs Poetycki "Antologia Poezji Dziecięcej"
    • laureatka - Monika Michalak

  • 'English Event 2013' - konkurs językowy
    • III miejsce - Natalia Koczorowska, Dawid Chojnacki i Michał Podgórski

  • Mistrzostwa Siemianowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych
    • V miejsce - dziewczyny
    • III miejsce - chłopcy - zakwalifikowanie do etapu rejonowego

powrót