Menu główne
Menu szkoła
e-mail

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH W ROKU SZKOLNYM 2002/2003

  • Zdobycie przez Gimnazjum nr 3 tytułu "Szkoła z klasą"

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
    • 4 uczniów zakwalifikowało się do II etapu

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
    • Magdalena Kopoczyńska zakwalifikowała się do II etapu

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
    • Magdalena Kopoczyńska zakwalifikowała się do II etapu

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii
    • Magdalena Kopoczyńska zakwalifikowała się do II etapu

  • Wojewódzki Dwuosobowy Konkurs Fizyczny dla Gimnazjum
    • I miejsce Magdalena Kopoczyńska

  • Olimpiada Przedmiotowa z Fizyki
    • finał (wojewódzki)

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2003"
    • Wojciech Lekston nagroda II stopnia
    • Marek Mika nagroda III stopnia
    • Tomasz Kaim wyróżnienie

  • Miejski Konkurs "Przy fizyce o sporcie"
    • I miejsce

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego CES 2003
    • laureat II stopnia

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2003
    • laureat II stopnia

  • Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego TEST OXFORD PLUS
    • 2 laureatki

  • Rejonowy Konkurs Anglojęzycznych Miniatur Teatralnych
    • II miejsce i wyróżnienie

  • Miejski Konkurs Wiedzy o Kulturze Krajów Anglojęzycznych
    • I miejsce
    • II miejsce

  • "Święta Bożego Narodzenia" (konkurs miejski)
    • I miejsce Magdalena Styś, Artur Minnicki
    • II miejsce Anna Mikulska, Piotr Waliczek

  • Siemianowice w teleobiektywie (konkurs miejski)
    • I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna Robert Kubac

  • IV Miejski Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej "Starochorzowska nuta"
    • III miejsce zespół świetlicy

  • X Jubileuszowy Festiwal Piosenki Religijnej w Kostuchnie
    • wyróżnienie zespół świetlicy

  • Miejskie Zawody Spławikowe
    • I miejsce

  • Rejonowe Zawody w Piłce Nożnej
    • II miejsce

  • Mistrzostwa Siemianowic w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców
    • II miejsce

  • Mistrzostwa Siemianowic w Sztafetach Pływackich
    • II miejsce

  • Rejonowy Sprawnościowy Wielobój Miast
    • II miejsce

  • Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców
    • II miejsce

  • Mistrzostwa Siemianowic w Tenisie Stołowym
    • III miejsce

  • Mistrzostwa Siemianowic w Piłce Siatkowej
    • III miejsce

powrót