Menu główne
Menu szkoła
e-mail

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

  • IV Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej w Będzinie
    • III miejsce - Roksana Wieczorek

  • Wojewódzki Dwuosobowy Konkurs Fizyczny dla Gimnazjum
    • II miejsce

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
    • Magdalena Kopoczyńska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
    • Magdalena Kopoczyńska zakwalifikowała się do etapu rejonowego

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii
    • Krzysztof Grzywocz zakwalifikował się do etapu rejonowego

  • XXV Wojewódzki "Dwuosobowy Turniej z Fizyki dla Klas I Szkół Ponadgimnazjalnych"
    • wyróżnienie

  • Konkurs historyczny "Siemianowice - moje miasto"
    • I miejsce
    • III miejsce

  • XXVII Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
    • etap miejski
      • I miejsce Krzysztof Pażdziorny
      • III miejsce Krzysztof Labus
      • I miejsce drużynowo Krzysztof Pażdziorny, Krzysztof Labus, Michał Gierakowski
    • etap rejonowy

      • I miejsce Krzysztof Labus
      • III miejsce drużynowo

  • III Międzyszkolny Konkurs "U nas w Europie"
    • II miejsce drużynowo

  • II Konkurs Wiedzy o Kulturze Krajów Anglojęzycznych(miejski)
    • I miejsce - Magdalena Pradela

  • Miejski Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
    • II miejsce - Katarzyna Mrozik

  • Międzyszkolny Konkurs dla Gimnazjalistów "Warto uczyć się języków obcych"
    • IV miejsce

  • Konkurs czytania literatury niemieckiej (etap rejonowy)
    • II miejsce

  • Konkurs Wiedzy o Josephie von Eichendorffie
    • II miejsce (etap miejski)
    • udział w finale wojewódzkim

  • Konkurs Promocji Zdrowia
    • I miejsce (etap miejski)
    • udział w finale wojewódzkim

  • "Święta Bożego Narodzenia" (konkurs miejski)
    • I miejsce Żaneta Michalska
    • II miejsce Joanna Kołodziej, Magdalena Kwiecień
    • III miejsce Piotr Chojnowski, Katarzyna Kolasińska
    • wyróżnienia Aleksandra Broda, Mateusz Batóg, Agnieszka Maćkowiak, Aleksandra Szwarcer, Przemysław Witwicki

  • Miejskie Zawody Strzeleckie
    • I miejsce

  • Miejskie Zawody Spławikowe
    • I miejsce

  • Miejski Turniej Grand Prix Tenisa Stołowego
    • I miejsce Paweł Pękacz

  • Rejonowy Turniej Streetballa
    • I miejsce

  • Miejskie Zawody w Tenisie Stołowym
    • II miejsce dziewcząt i chłopców

  • Mistrzostwa Siemianowic w Piłce Nożnej
    • II miejsce

  • Mistrzostwa Siemianowic w Piłce Koszykowej Chłopców
    • III miejsce

  • Rejonowe Zawody Sztafet Pływackich Chłopców
    • IV miejsce

  • Dwubój Nowoczesny
    • IV miejsce dziewczęta
    • V miejsce chłopcy

  • Mistrzostwa Siemianowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych
    • IV miejsce dziewczęta
    • V miejsce chłopcy

  • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZS nr 2 w Piekarach Śląskich
    • III miejsce

powrót