Menu główne
Menu szkoła
e-mail

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii
    • Krzysztof Grzywocz zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii
    • Joanna Kołodziej zakwalifikowała się do etapu rejonowego

  • Konkurs "Myślę, więc jestem dla szkół gimnazjalnych z regionu śląskiego" organizowany przez I LO im. J. Śniadeckiego
    • I miejsce Joanna Kołodziej
    • II miejsce Krzysztof Grzywocz
    • III miejsce Przemysław Witwicki

  • Międzyszkolny Konkurs "Śladami Polskich Noblistów"
    • I miejsce indywidualnie
    • III miejsce drużynowo

  • Wojewódzki Konkurs Olimpijski "Od Aten do Aten"
    • V miejsce

  • Wojewódzki Konkurs Mitologiczny
    • VII miejsce Paweł Pękacz

  • Miejski Konkurs Historyczny
    • III miejsce

  • Miejski Konkurs dla Szkół Gimnazjalnych "Siemianowice - moje miasto"
    • III miejsce

  • IV Międzyszkolny Konkurs "U nas w Europie"
    • miejsce drużynowo: Katarzyna Drewniak, Maria Marszałek

  • III Rejonowy Konkurs Anglojęzycznych Miniatur Teatralnych
    • I miejsce

  • III Konkurs Wiedzy o Kulturze Krajów Anglojęzycznych (miejski)
    • III miejsce

  • Regionalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Będzinie
    • III miejsce

  • Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Piekarach Śląskich
    • wyróżnienie

  • XXVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym (etap miejski)
    • w kategorii gimnazjum III miejsce indywidualnie Klaudia Krzykała
    • w kategorii gimnazjum III miejsce drużynowo

  • XV Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
    • II miejsce zespół "DEWON"
    • w kategorii tanecznej III miejsce zespół "TOP SECRET"

  • Zawody Rejonowe w Tenisie Stołowym Chłopców
    • I miejsce

  • Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
    • III miejsce

  • Mistrzostwa Miasta w Piłce Nożnej Chłopców
    • II miejsce

  • Mistrzostwa Miasta w Koszykówce Chłopców
    • III miejsce

  • Mistrzostwa Miasta w Koszykówce Dziewcząt
    • III miejsce

  • Mistrzostwa Miasta w Siatkówce Dziewcząt
    • III miejsce

  • Mistrzostwa Miasta w Futsalu Chłopców
    • III miejsce

  • Cross Siemiona
    • puchar za najliczniejszy udział młodzieży

powrót