Menu główne
Menu szkoła
e-mail

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

  • Wyróżnienie dla Gimnazjum nr 3 za realizację projektu językowego programu Socrates Commenius we współpracy ze szkołą z Sycylii
  • XVII Ogólnopolski Konkurs im. Jana Parandowskiego na opowiadanie olimpijskie organizowany przez Polski Komitet Olimpijski i MEN
    • laureatka Marzena Dolata

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
    • Arkadiusz Szymczak zakwalifikował się do etapu rejonowego

  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"
    • wyróżnienie Arkadiusz Szymczak

  • I etap międzynarodowego konkursu plastycznego "ENERGY IS OUR FUTURE"("Energia jest nasza przyszłością") zorganizowanego przez PlasticsEurope oraz European Schoolnet.
    • 3 prace uczniów Gimnazjum nr 3 wśród 120 finałowych prac

  • Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj sukces" w Jastrzębiu Zdroju (eliminacje)
    • wyróżnienie Kinga Bochenek zespół "Przyjaciele"

  • III Rejonowy Konkurs "Europejskie kolędowanie"
    • III miejsce w kategorii gimnazja Ewa Kopic

  • IV Konkurs Poezji Śpiewanej "O złoty jesienny liść" organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Siemianowicach Śl.
    • I miejsce równorzędnie z 2 zespołami - zespół muzyczny Gimnazjum nr 3

  • VI Miejski Konkurs "Święta Bożego Narodzenia"
    • w kategorii prezentacja multimedialna - gimnazja
      I miejsce Ireneusz Banaczyk
      II miejsce Nikol Suder

  • III Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych
    • I miejsce drużynowo
      Karolina Golasińska
      Oliwia Wiśniewska
      Łukasz Śledż

  • I Miejski Konkurs "Młody Logik 2007"
    • I miejsce Karolina Narożny
    • II miejsce Anna Turkiewicz
    • III miejsce Kamil Czemchjło

  • Miejski Konkurs "Siemianowice - moje miasto"
    • I miejsce w kategorii gimnazjum
      Magdalena Mierzwa
      Sara Wierzbicka
      Patrycja Machura

  • V Ogólnopolski Turniej Szachowy
    • 9 miejsce w kategorii dziewcząt Sara Wierzbicka

  • Rejonowe Zawody Szachowe
    • II miejsce dziewcząt
    • IV miejsce chłopców

  • Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śl.
    • II miejsce Karolina Narożny w kategorii dziewcząt
    • III miejsce Daniel Pasoń w kategorii chłopców

  • Szachowe Grand Prix 2007 organizowane przez MDK Jordan
    • II miejsce Dawid Czemchajło
    • III miejsce Daniel Pasoń

  • "Eskulapiada" (etap rejonowy)
    • IX miejsce Karolina Narożny

  • Mistrzostwa Siemianowic w Tenisie Stołowym Chłopców
    • I miejsce

  • Mistrzostwa Siemianowic w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców
    • I miejsce

  • Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
    • II miejsce

  • Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców
    • III miejsce

  • Mistrzostwa Siemianowic w Piłce Ręcznej Dziewcząt
    • III miejsce

powrót