Menu główne
Menu szkoła
e-mail

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. WOJCIECHA KORFANTEGO
W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
    • 3 uczennice zakwalifikowały się do etapu rejonowego:
      Anna Szumiec
      Magdalena Mierzwa
      Joanna Czernecka

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii
    • 2 uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego:
      Magdalena Mierzwa
      Michał Olszewski

  • IV Konkurs Rejonowy "Europejskie Kolędowanie"
    • I miejsce w kategorii "Moja ulubiona kolęda" Magdalena Czaplicka
    • wyróżnienie Paweł Ficek

  • Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego
    • I miejsce Sandra Miłoszek
    • III miejsce Natalia Sitko

  • V Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego w Salezjańskim Zespole Szkół Publicznych "Don Bosco" w Świętochłowicach
    • wyróżnienie Monika Kulesza

  • Ogólnopolski Konkurs "Młody Innowator"
    • III miejsce w eliminacjach okręgowych Kamil Śpiewok

  • Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w Informatyce
    • XV miejsce na 37 zespołów

  • XXI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (szczebel miejski)
    • V miejsce drużynowo
      Karolina Bełtowicz, Łukasz Michalak, Kamil Kaczmarczyk
    • VIII miejsce Łukasz Michalak

  • Miejski Konkurs "Święta Bożego Narodzenia"
    • I miejsce Magdalena Czaplicka
    • wyróżnienie Paweł Ficek

  • Zawody Rejonowe w Szachach
    • I miejsce

  • Wojewódzkie Zawody Szachowe Szkół Gimnazjalnych
    • IV miejsce

  • Zawody Rejonowe w Piłce Koszykowej
    • II miejsce dziewczęta
    • III miejsce chłopcy

  • Zawody Rejonowe w Piłce Ręcznej
    • II miejsce chłopcy

  • Mistrzostwa Siemianowic w Piłce Ręcznej
    • I miejsce chłopcy
    • III miejsce dziewczęta

  • Mistrzostwa Siemianowic Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców
    • I miejsce (II miejsce w rejonie dziewczęta, III miejsce w rejonie chłopcy)

  • Mistrzostwa Siemianowic w Tenisie Stołowym
    • II miejsce chłopcy
    • III miejsce dziewczęta

  • Miejski Dwubój Nowoczesny Dziewcząt
    • III miejsce

  • Mistrzostwa Siemianowic w Sztafetowych Biegach Przełajowych
    • II miejsce dziewczęta
    • III miejsce chłopcy

powrót