Menu główne
Menu szkoła
e-mail
UWAGA ZMIANY!!!

Na mocy uchwały Rady Miasta Siemianowic Śląskich (Uchwała Nr 208/2016 z dnia 28 kwietnia 2016 r. - tutaj) z dniem 01 września 2016 r. Gimnazjum Nr 3 im. Wojciecha Korfantego w Siemianowicach Śląskich oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich utworzą Zespół Szkół Nr 3 w Siemianowicach Śląskich z siedzibą przy ul. Leśnej 1 w Siemianowicach Śląskich.


Informujemy, że od 01 września 2016 r. obowiązywać będą poniższe dane kontaktowe:
  • adres: ul. Leśna 1, 41-100 Siemianowice Śląskie
  • telefon: (32) 2200236
  • fax: (32) 2200235
  • adres e-mail: sekretariat@zs3.com.pl
  • www szkoły: www.zs3.com.pl


Harmonogram zajęć pozalekcyjnych
na I semestr roku szkolnego 2015/2016

PONIEDZIAŁEK
GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
8:00 - 8:45 Koło Przyjaciół Biblioteki Beata Wolna-Kudełko
13:45 - 14:30 Zajęcia egzaminacyjne z historii i WOS-u klasa 3A (co 2 tygodnie) Beata Faszyńska-Adamczak
Koło egzaminacyjne z języka polskiego klasa 3B Karina Domaradzka


Wtorek
GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
13:45 - 14:30 Zajęcia egzaminacyjne z historii i WOS-u klasa 3B chłopcy (co 2 tygodnie) Beata Faszyńska-Adamczak
14:40 - 15:25 Zajęcia egzaminacyjne z historii i WOS-u klasa 3B dziewczęta (co 2 tygodnie) Beata Faszyńska-Adamczak


Środa
GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
13:45 - 14:30 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii i biologii klasy III dziewczęta Anna Mrozińska
Koło Przyjaciół Biblioteki Beata Wolna-Kudełko
14:40 - 15:25 Koło kulturalne (filmowo-teatralne) Agnieszka Cieśla
Koło egzaminacyjne z języka polskiego klasa 3A (co 2 tydzień) Karina Domaradzka
Zajęcia egzaminacyjne z języka angielskiego klasa 3A (co 2 tydzień) Urszula Kilijańska
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego klasa 2A (co 2 tydzień) Anna Szubińska
15:30 - 16:15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii Anna Bućkowska
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego klasa 2a chłopcy Magdalena Lyska
SKS - innowacja Dariusz Szeląg
16:15 - 17:00 SKS - innowacja Dariusz Szeląg


Czwartek
GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
13:45 - 14:30 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego Agnieszka Cieśla
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii i biologii klasy II Anna Mrozińska
14:40 - 15:25 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii i WOS-u (co 2 tydzień) Beata Faszyńska-Adamczak
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki klasy II Grażyna Słabicka
Koło informatyczne Magdalena Kołodziej
15:30 - 16:15 Zajęcia egzaminacyjne / kulturoznawcze z języka niemieckiego klasa 1a i 1b Magdalena Lyska
Zajęcia egzaminacyjne z języka angielskiego Anna Szubińska
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki klasy III Grażyna Słabicka
SKS - innowacja Danuta Witkowska
16:15 - 17:00 SKS - innowacja Danuta Witkowska


Piątek
GODZINA RODZAJ ZAJĘĆ NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
8:00 - 8:45 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z historii i WOS-u (co 2 tydzień) Beata Faszyńska-Adamczak
Zajęcia egzaminacyjne z języka angielskiego klasa 3B (co 2 tydzień) Urszula Kilijańska
13:45 - 14:30 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego Karina Domaradzka
Koło artystyczne (co 2 tygodnie) Natalia Lipa
Koło konkursowe "Master of English" Urszula Kilijańska
14:40 - 15:25 Zajęcia egzaminacyjne z matematyki klasa 3B Roman Chmielewski
Zajęcia muzyczne Beata Szewczyk
Koło artystyczne (co 2 tygodnie) Natalia Lipa
15:30 - 16:15 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki Roman Chmielewski


Zajęcia z pedagogiem i psychologiem
NAUCZYCIEL PROWADZĄCY RODZAJ ZAJĘĆ TERMIN ZAJĘĆ
Justyna Witwicka Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Wtorek 14:40 - 15:25
Terapia pedagogiczna (1b) Środa 7:55 - 8:55
Adam Spendel Zajęcia rewalidacyjno-socjoterapeutyczne Poniedziałek i środa
14:35 - 15:35
Zajęcia terapeutyczne - grupa Czwartek 8:15 - 8:45
Zajęcia terapeutyczne - indywidualne Środa 15:35 - 16:35
powrót