Socrates ComeniusWizyta przedstawicieli Narodowej Agencji Programu Socrates Comenius
Dnia 06.02.2007r. naszą szkołę odwiedzili bardzo ważni goście. Z siedziby Narodowej Agencji Programu Socrates Comenius w Warszawie przyjechał jego koordynator Pan mgr Tadeusz Wojciechowski, któremu towarzyszyła Pani mgr Joanna Sobotnik, koordynator wojewódzki europejskich programów edukacyjnych.
Celem wizyty był monitoring dotychczasowych działań naszej szkoły w ramach realizowanego w tym roku projektu językowego. Goście zapoznali się z dokumentacją projektu oraz rozmawiali na jego temat z dyrektorem naszego gimnazjum, mgr Dariuszem Szelągiem oraz koordynatorem projektu, mgr Urszulą Kilijańską.
Spotkali się również z grupą młodzieży, która wzięła udział w pierwszej wymianie uczniów w listopadzie 2006, w szkole w San Giuseppe Jato na Sycylii. Nasi uczniowie podzielili się swoimi wrażeniami z 2-tygodniowego pobytu u swoich włoskich kolegów.
Nasi goście bardzo pozytywnie ocenili dotychczasową pracę w projekcie, podzielili się z nami swoimi doświadczeniami i udzielili cennych wskazówek na kolejne etapy pracy.